خبر

اینستاگرام

اولین فیلم بلند سینمایی در استان مازندران با نام”اینستاگرام

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قائم شهر،اولین فیلم بلند سینمایی در استان مازندران با نام”اینستاگرام”در قائم شهر در حال ساخته شدن است.
با همت شرکت سینمایی “بیطرف فیلم”و با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان قائم شهرفیلمبرداری فیلم سینمایی”اینستاگرام”به نویسندگی و کارگردانی و تهیه کنندگی مجتبی بیطرفان با موضوع اجتماعی از اول مرداد ماه آغاز شده است و تا 20شهریور ماه95به پایان می رسد.
داستان این فیلم حول محور ماجرای آشنایی سه جوان از سه کشور مختلف است که از طریق فضای مجازی همدیگر را در ایران و در یکی از جنگل های اطراف قائم شهر ملاقات می کنند و…
رضا رویگری،مهدی امینی خواه،بهزاد رحیم خانی،هما خاک پاش،آزاده ریاضی و مجتبی بیطرفان از هنرپیشه هایی هستند که دراین فیلم سینمایی ایفای نقش می کنند.
یحیی علی نژاد دستیار تهیه کننده،علیرضا قادری مدیر تولید،میثم یزدان پناه دستیار اول کارگردان،سید جواد موسوی مدیر تصویربرداری ،فاطمه بیطرفان طراح صحنه و لباس از دیگر عوامل اصلی این فیلم سینمایی هستند.
گفتنی است مهدی محمدی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان قائم شهر با حضور در پشت صحنه ،از نزدیک در جریان فیلمبرداری این فیلم سینمایی هنرمندان شهرستان قرار گرفتند..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *