خبر

فیلم داستانی «تا غروب» در یاسوج کلید خورد

فیلم داستانی “تا غروب

مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد گفت : تصویربرداری فیلم داستانی “تا غروب ” به کارگردانی جواد علیزاده و تهیه‌کنندگی کامران پاکمنش دیروز در یاسوج آغاز شد.
حجت الله رحیم زاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، منطقه – کهگیلویه و بویراحمد ، افزود : فیلم داستانی “تا غروب” نوشته مهدی رجبی روایتی 20 دقیقه‌ای دارد و برای حضور در جشنواره سیمای مراکز در قالب اجتماعی با محوریت نماز ساخته می‌شود. تصویربرداری این فیلم که طی مدت هفت روز انجام می‌شود، از دیروز در ترمینال یاسوج آغاز شده است.
وی افزود: داستان این فیلم که 9 شخصیت اصلی دارد با ریتمی تند در داخل یک اتوبوس طی سفری از یاسوج به شیراز اتفاق می‌افتد و دختر بچه‌ای 10 ساله با ایمان قوی و رفتار قابل قبول خود مسافران اتوبوس را تحت تاتیر قرار می‌دهد.
مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد : رها نوروزی، قاسم امین بی طرف، الیاس شهبازی، عبدالله نوری ، آرش دشتی، زینب رحیمی و شوکت روشناس بازیگران این فیلم کوتاه هستند.
رحیم زاده اضافه کرد : عوامل “تا غروب ” عبارتند از مدیر تصویربرداری: سیدجواد موسوی، صدابردار: جوادمختاری، مدیر تولید: جواد عاقبت بین، طراح گریم: داریوش انصاری، طراح صحنه و لباس: احمد سعادت.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 3 =